Zellschutz

Zellschutz jest napojem ochronnym o smaku pomarańczowym. Ma on za zadanie ochraniać i oczyszczać każdą komórkę organizmu. Zellschutz Drink jest produktem, który daje bardzo duże dowartościowanie energetyczne organizmu, eliminuje wpływ stresu i kaca, neutralizuje i usuwa wszystkie szkodliwe bakterie.Unikatowość ZellschutzaZellschutz produkowany jest metodą nanomicelizacji witamin i dzięki temu następuje lepsze ich wchłanianie, ponieważ rozpuszczają się w wodzie (a nie jak dotychczas wyłącznie w tłuszczach), człowiek składa się w około 60 % z wody. Jest więc w czym „rozpuszczać”, aż do właściwego nasycenia i dopiero nadmiar jest wydalany.Co zyskujesz dzięki Zellschutz ?


Pomocny przy przeziębieniu.
Daje znakomitą ochronę przed zespołem przewlekłego zmęczenia.
Daje duże dowartościowanie energetyczne organizmowi.
Usuwa toksyny po lekach (szczególnie istotne przy chemioterapii).
Ma dobroczynny wpływ na błony śluzowe jelit.
Eliminuje niekorzystny wpływ cholesterolu.
Zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby nowotworowe. Zapobiega chorobom układu sercowo- naczyniowego i płuc. Ochrania oczy i skórę przed promieniami UV z telewizora, komputera i słońca.
Zapobiega niemocy płciowej oraz łagodzi dolegliwości związane z menopauzą.
Zapobiega łupieżowi oraz pomaga w jego leczeniu.
Przyspiesza leczenie czyraków, otwartych owrzodzeń, ran i poparzeń.
Obniża ciśnienie krwi i zapobiega skrzepom w żyłach. Działa przeciw miażdżycy.
Zabezpiecza przed poronieniem.
Łagodzi kurcze łydek. Zapobiega trądzikowi.
Zapobiega kurzej ślepocie.
Wspomaga wzrost kości.
Pozytywnie wpływa na stan zębów i dziąseł.
Przyspiesza leczenie rozedmy płuc i nadczynności tarczycy. Osłabia reakcje alergiczne.
Wolne rodniki ZELLSCHUTZ zawiera antyoksydanty chroniące komórki przed wolnymi rodnikami uszkadzającymi każdą cząsteczkę, z którą się zetkną wewnątrz komórek.
Przemęczenie stres ZELLSCHUTZ chroni w sytuacjach szczególnie trudnych, hamuje proces starzenia się, który następuje o wiele szybciej pod wpływem stresu.
Dodając energii pomaga zwalczyć objawy charakterystyczne dla przemęczonego organizmu.Oczyszczenie organizmuZawiera przeciwutleniacze, których oczyszczające działanie łagodzi objawy “głodu kofeinowego”.

Neutralizuje wszelkiego rodzaju toksyny i pozostałości po lekach oraz jest wspaniałą osłoną dla organizmuPrzeziębienieZELLSCHUTZ jest pomocny w infekcjach i przy przeziębieniach.

W chorobie czy stresie wzrasta zapotrzebowanie na ten właśnie zestawZdrowe oczy, piękna skóra


ZELLSCHUTZ zabezpiecza ciało przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego. Ochrania włosy, odżywia włosy i skórę nadając jej ładny kolor opalenizny. Wspomaga osoby spędzające wiele godzin przy komputerze i telewizorze.Przeciwutleniacze


Witaminy C, E, Beta karoten i selen mają bezpośredni wpływ na proces łączenia cząsteczek tlenu. Chroniąc komórki przed atakiem agresywnych cząsteczek tzw. wolnych rodników.

Witamina E

Współuczestniczy w dostarczaniu tlenu do komórek mózgowych. Wspólnie z witaminą A, zabezpiecza płuca przed zanieczyszczeniami z powietrza.

Selen

Opóźnia proces starzenia się tkanek, niszczy niektóre kancerogeny.

Β- karoten

Wykazano jej niezwykłą przydatność w zapobieganiu chorobom serca, oczu oraz wielu nowotworom.


Witamina CPrzyśpiesza gojenie ran, oparzeń, wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi, przeciwdziała czynnikom rakotwórczym. Zapobiega przeziębieniu oraz skrzepom w naczyniach żylnych. Osłabia odczyny alergiczne, zwiększa wchłanianie żelaza nieorganicznego.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych