NanoLutein

Opis produktu:
FitLine® NanoLutein jest to pierwszy w Świecie, opracowany przez nas produkt dla oczu z luteiną, zeaksantyną i witaminą E w postaci micelarnej , umożliwiający optymalną sprawność oczu i dobry wzrok do późnej starości.


Czym wyróżnia się FitLine® NanoLutein?

Pierwszy produkt NanoSolve z micelarną luteiną / zeaksantyną! Wyraźnie szybsze 5- do 10- krotnie bardziej intensywne wchłanianie substancji aktywnych (NTC®) w porównaniu do dostępnych na rynku (niemicelarnych) form podawania w postaci tabletek lub kapsułek .


Dzięki karytoidom : luteinie i zeaksantynie wspiera prawidłowa przemianę materii w oku. Już dwie pipetki luteiny i zeaksantyny w ilości 4 mg dziennie wypełniają lukę w zestawie substancji odżywczych.
Zawiera występujące w naturze – w owocach i w warzywach - estry luteiny.
O 61% lepsze przyswajanie naturalnych estrów luteiny w porównaniu z wolną luteiną.
Opatentowana technologia ekstrakcji i opatentowany surowiec.
Wyłącznie naturalne składniki.
Nie zawiera konserwantów.
Nie zawiera syntetycznych emulgatorów oraz jedno- i dwuwartościowych alkoholi.
Zawiera 100% zalecanej dawki dziennej witaminy E (preparat z grupy substancji odżywczych NGP®“: przeciwutleniacze luteina i zeaksantyna oraz witamina E działają jednocześnie).

Produkt niepowtarzalny, zgłoszenie patentowe nr: 10255195.2.

Najwyższa jakość i czystość składnik? oraz bezpieczeństwo dzięki produkcji zgodnie z Zasadami Dobrej Produkcji (GMP).

Wyłącznie w firmie PM-International AG.

Jak stosować preparat FitLine® NanoLutein?
Dodawać codziennie 2 pipetki (2 x 0,5 ml) do dowolnego napoju lub jako dodatek do preparatu FitLine® Basics® lub Phyto. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania zalecamy optymalne dozowanie 2 do 6 pipetek dziennie.FitLine® NanoLutein – technologiczny postęp dla maksymalnej skuteczności Z pewnością są już na rynku produkty z luteiną i zeaksantyną w postaci tabletek lub kapsułek.

Jednakże decydujące dla skuteczności jest to, aby wartościowe substancje aktywne wchłaniane były przede wszystkim w jelitach i mogły dotrzeć wraz z krwią do miejsca swojego działania: komórek, soczewki i siatkówki oka. Na skutek rozpuszczalnej w tłuszczach postaci luteina i zeaksantyna należą do trudno wchłanialnych substancji odżywczych. Dzięki opatentowanej i potwierdzonej naukowo technologii NanoSolve® osiągamy wyraźnie szybszą, 5- do 10-krotnie bardziej intensywną przyswajalność substancji aktywnych, a więc i rezultaty w porównaniu do niemicelarnych, zwykłych form stosowania są skuteczniejsze. 
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych