Cukrzyca ,trójglicerydy ,cholesterol, serce

W roku 2005 Niemiecki DEUTSCHE GESUNDHEITSHILFE (DGH) wydał ulotkę zachęcającą obywateli nienieckich do zażywania 
KWASÓW TŁUSZCZOWYCH OMEGA 3 jako medycznie skuteczna i sensowna profilaktyka dla serca i układu krążenia. Już wtedy polecał jakonajlepszą na niemieckim rynku Omegę 3 + Wit.E z firmy PM-International .Zdaniem DGH uzyskała ona najwyższą skuteczność w profilaktyce .

Cukrzyca ,trójglicerydy ,cholesterol, zawał serca ,miażdżyca zmora XXI wieku .
Czy Ciebie to również dotyczy? Warto wiedzieć że masz wybór i tylko od Ciebie zależy co z tą wiedzą zrobisz!


Medycznie skuteczna i sensowna profilaktyka dla serca i układu krążenia.

Podobnie jak grupa naturalnych surowców gruntownie przebadane zostały nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 . Na podstawie wielu naukowych badań stosowane są one przy różnych schorzeniach i dolegliwościach .
W szczególności dla zapobiegania zwapnienia żył ( miażdżycy) oraz jej następstw, takich jak choroby serca , zawał i atak serca,stosowane są coraz częściej kwasy tłuszczowe Omega 3.

Aby móc rozwinąć w pełni swoją skuteczność stosowne jest według nowoczesnych , klinicznych badań przyjmowanie odpowiednio dużych dawek.
Eksperci – Omega3 radzą codziennie przyjmowanie wysoko wartościowych preparatów, wzorowanych na zawartości Omega 3

Zapobieganie chorobą serca i układu krążenia

Prezentowany preparat Omega 3 zapobiega chorobą serca i układu krążenia poprzez szerokie spektrum działania jako wysoce skuteczny i jednocześnie dobrze przyswajalny środek .
W uznanym dziale badań – GISSI zostali wyszczególnieni pacjenci(10.000) którzy przez okres trzech lat przyjmowali kwasy tłuszczowe Omega3 . Ryzyko śmiertelnego zawału lub ataku serca było i nich o 30% mniejsze niż u tych, którzy preparatu nie przyjmowali i to za pełną akceptacją.

W szczególności korzystne dla diabetyków.

W szczególności korzystają , przyjmując kwasy Omega 3 diabetycy. Opinię taką wyraziło 20 działów do spraw naukowych z roku 1998. Medycy zwracają uwagę ponownie na wszechstronne , wzajemne i uzupełniające się działanie kwasów tłuszczowych Omega3. Oprócz właściwości dotyczących hamowania zapaleń,płynności krwi, obniżenia ciśnienia krwi i stabilizowania rytmu serca na pierwszym miejscu znajduje się działanie dotyczące obniżenia wskaźnika tłuszczu we krwi.

Ryzyko dla zdrowia – trójglicerydy
Niebezpieczeństwo wywołane podwyższonym wskaźnikiem cholesterolu znane jest większości, niewielu ludzi jednak wie o rosnącym ryzyku spowodowanym podwyższonymi trójglicerydami. Trójglicerydy określane jako tłuszcze naturalne, należą tak jak cholesterol do tłuszczy krwi.
Jeżeli ich wskaźnik wzrośnie , przyczyniają się także i one zdecydowanie do powstania miażdżycy. Obok wysokiego cholesterolu , wysokiego ciśnienia krwi i palenia papierosów należą one w szczególności u diabetyków- do najważniejszych czynników ryzyka wystąpienia miażdżycy i zawału serca. Informacje te są rezultatem badań światowych organizacji zdrowia ( WHO – badania chorób naczyń u cukrzyków ) .Ponieważ nowoczesne preparaty Omega3 mogą efektywnie nie tyko redukować podwyższone trójglicerydy ,lecz także obniżyć szkodliwy LDL – cholesterol( podwyższając przy tym pozytywny chroniący naczynia HDL -cholesterol), są one polecane coraz częściej przez lekarzy także cukrzykom mającym zburzenia związane z wymianą surowców tłuszczowych. Dotyczy to ponad połowę badanych osób.

Preparat hamujący zapalenia , chroniący naczynia i wspierający ukrwienie.

Do znaczących właściwości kwasów tłuszczowych Omega3 należy także – nie tylko dla diabetyków – właściwości hamowania zapalenia , chroniące naczynia oraz wspierające ukrwienie. W oparciu o bardzo dobrą przyswajalność preparaty Omega3 mogą być przyjmowane przez lata. Sensowne jest tylko regularne przyjmowanie wysokich dawek.

Niemiecka pomoc dla zdrowia (DGH) jako swoje zadanie postrzega , zwrócić uwagę wielu ludzi na tę skuteczną i klinicznie dowiedzioną wypróbowaną formę profilaktyki zdrowia.


Fit Line Omega 3+ wit E
Znicelizowane w formie płynnej dla zoptymalizowania bioaktywnego działaniaPodsumowanie

Wiele naukowych badań popiera medyczne korzyści kwasów tłuszczowych Omega 3 dla zapobiegania zachorowań serca i układu krążenia . Posiadają one wiele mechanizmów działania , które jednocześnie przeciwdziałają w kompleksowy sposób powstania zachorowań serca i układu krążenia . Obok właściwości hamujących zapalenia , obniżających ciśnienie krwi i wspierające ukrwienie , na pierwszym planie znajduje się znacznie obniżenie szkodliwego dla zdrowia tłuszczu we krwi. Nowoczesnymi koncentratami Omega 3 efektywnie obniża się w szczególności stale jeszcze mało uwzględniane trójglicerydy – obok cholesterolu, palenia papierosów , wysokiego ciśnienia krwi jeden z istotnych czynników ryzyka dla zwapnienia żył i zawału serca. W szczególności dla diabetyków ,wynik naukowych badań , korzystają regularnie przyjmując
wystarczająco wysoko dozowane preparaty Omega3 zalecana przez lekarza terapia podstawowa musi być naturalnie stale przy tym przestrzegana. ,

Wskazania

Kwasy tłuszczowe Omega3 , hamuje powstawanie skrzepów płytek krwi (trombocyty), które odpowiedzialne są za krzepnięcie orazzapobiegają tworzeniu się zakrzepów . Pacjenci którzy przyjmują już inne środki hamujące tworzenie się skrzepów , powinni skonsultować się przed dodatkowym przyjmowaniem kwasów tłuszczowych Omega 3 z lekarzem , aby wykluczyć ewentualne działanie wzajemne.

Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 Kwas -Eicosapentaen jak i kwas Docosahexaen są dla ludzkiego zdrowia niezbędne . Ponieważ nasz organizm nie może ich sam produkować, jesteśmy zdani na to, aby dostarczyć je w pokarmie .W dużych ilościach występują one w rybach z zimnych wód. Ponieważ obserwujemy wsteczną konsumpcję ryb w Niemczech, nie dziwi iż wielu ludzi cierpi na chroniczny brak kwasów tłuszczowych Omega3

W ten sposób możemy z czasem mieć za sobą poważne zaburzenia zdrowotne . U dorosłych jest przede wszystkim podwyższone ryzyko zachorowań serca oraz układu krążenia .Zawał serca jest w Niemczech nadal przyczyną śmierci nr . 1 . Eksperci twierdzą , iż ODPOWIEDZIALNY za to jest brak kwasów tłuszczowych Omega3.

Materiał przygotowany w lutym 2005 roku przez dr. Med . Verena Repp.
Www.gesundheitshilfe.de


Mimo że minęło już kilka lat od wydania tej ulotki nie straciła ona nic na swej aktualności, można jedynie dodać że omega 3 Fit Line jest jeszcze lepsza . Stale modyfikowana , wzbogacona o wit.E oraz wit.D3 stała sięproduktem nr . 1 nie tylko na rynku niemieckim , ale na rynkach całego świata . Każdego dnia pomaga wielu ludziom w powrocie do zdrowia. Ty także drogi czytelniku możesz skorzystać z dobroczynnego działania Omegi3 FitLine i cieszyć się zdrowiem do późnej starości. Pamiętaj że za wysoką ceną tego produktu idzie najwyższa jakość , jedynie ona gwarantuje szybkie i skuteczne działanie . Przyswajalność Omegi 3 Fit Line jest na poziomie 98% dzięki micelizacji ,jest to jedyna na świecie Omega 3 rozpuszczalna w wodzie , czego nie posiada żadna inna Omega 3.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych