CC-cell

Opis produktu:
CC-Cel - nowy produkt, specjalnie opracowany przez firmę
PM International dla tych części ciała kobiety, które zagrożone są wystąpieniem cellulitis.

Cellulitis - najbardziej obecnie rozpowszechniony rodzaj zakłócenia tłuszczowej przemiany materii. Powszechny jest pogląd, że cellulitis zagraża wyłącznie kobietom z nadwagą, ale tak nie jest, a cellulitis można zaobserwować również u wielu smukłych osób. Przez jakiś czas można to ukryć pod ubraniem. Badania wykazały, że cellulitis w różnym stopniu zaobserwowano u 85% kobiet już po ukończeniu 20 roku życia, a z wiekiem sytuacja ta się pogarsza.

O cellulitisie napisano ostatnio bardzo wiele. Istnieje wiele przyczyn jego powstawania - predyspozycje genetyczne, naruszenie normalnych procesów, zmiany naczyniowe, mało aktywny tryb życia, stresy, choroby wątroby, nieprawidłowe odżywianie się, problemy z odprowadzaniem płynów z organizmu, a także zbyt obcisła bielizna.

W kapsułkach CC-Cel, występują dwa podstawowe środki żywnościowe połączone w jeden kompleks antycellulitowy. To „witamina energii" L-karnityna i „czynnik wzrostu" -trójgliceryd kwasów linolowych. CC-Cel odkrywa przepony komórkowe i stymuluje działanie kwasów zalegających tkanki tłuszczowe. Przy tym L-karnityna wypełnia funkcje przekaźnika i kieruje kwasy tłuszczowe do komórek organizmu, gdzie zachodzi spalanie tłuszczu. Kwas linolowy daje efekt lekkiego spadku wagi i narastania masy mięśniowej, a także korzystnie wpływa na wymianę limfy, odporność i obronę komórek, Oprócz tego,

CC-Cel likwiduje obrzęki i stany zapalne komórek tłuszczowych, odżywia tkanki łączne i co najważniejsze, pomaga uchronić osiągniętą niższą wagę - przeciwdziała efektowi jo-jo (zmiana wagi przy nieudanym procesie chudnięcia: zwiększony wzrost wagi po początkowej utracie wagi).
Dopiero pojawienie się produktu CC-Cel FitLine® umożliwiło leczenie cellulitis od wewnątrz.
Mówi lekarz fizjoterapeuta Linda Balinja, kierownik oddziału estetyki ciała Veselibas:
„Cellulitis - to silne i nierównomierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej na zewnętrznej stronie bioder, z przodu brzucha i w tylnej części pośladków, powodujące naruszenie odpływu limfy.
Ten niepożądany i trudny do zlikwidowania proces jeszcze bardziej wzmaga odkładanie się tłuszczu, kumulowanie się w tkance podskórnej ubocznych produktów przemiany materii i toksyn.

Receptory komórek tłuszczowych zostają zablokowane i zgromadzony tłuszcz nie może wydobyć się ze swojej „pułapki". Warstwa podskórna „gęstnieje", skóra staje się nierówna, traci elastyczność, co powoduje rzucający się w oczy defekt kosmetyczny.

Na rysunkach poniżej pokazano, jak cellulitis tworzy się na poziomie komórek. Pod wpływem niesprzyjających czynników komórki tłuszczowe powiększają swoją wielkość 2-3krotnie, przybierając nierównomierne formy. Kolagenowe włókna komórek (tkanka łączna), naczynia włoskowate ulegają zniszczeniu, pojawia się zbyteczny międzykomórkowy tłuszcz, który powoduje nabrzmiałość.

Na skutek dalszego oddziaływania niekorzystnych czynników zmniejsza się dopływ krwi do komórki i odpływ limfy. Włókna kolagenowe ulegają większemu zniszczeniu i tworzy się tzw. zastój limfy. Wszystkie te procesy powodują cellulitis. Chorobę tę można naukowo opisać jako włóknisto - miażdżycowe obrzękowe zniszczenie komórek tkanki, co doskonale widać na rysunku

Na początku bieżącego roku przedstawiciele firmy Eksacom, zaproponowali nam przeprowadzenie eksperymentu: niektórym pacjentom, którzy byli poddawani zabiegom antycellulitowym podawano codziennie kapsułkę FitLine CC-Cel.

Eksperyment pokazuje, że tylko przy cotygodniowym zastosowaniu zabiegów antycellulitowych
w okresie dwóch miesięcywaga ciała zmniejsza się o 2-3 kg, cellulitis zaś o 70-80%, nierówność skóry o jedną trzecią.
Są to niezłe wyniki, biorąc pod uwagę fakt, że pacjenci wiodą mało aktywny tryb życia.

Po włączeniu jednej porcji kapsułki CC-Cel, przedłużającej działanie, wskaźnik jędrności skóry uczestników eksperymentu znacznie się poprawił.
Jej elastyczność i sprężystość zwiększyła się do 50%.

Jest to najlepszy wynik, jaki osiągnęliśmy przy leczeniu cellulitu.

Ponadto, na początku i na końcu eksperymentu określano wskaźnik masy ciała pacjentek na aparacie Body Composition.

Na początku eksperymentu tłuszcz stanowił 27% lub 30 kg) całej masy ciała, natomiast masa mięśni - 15% (albo 21 kg).

Po zakończeniu eksperymentu tłuszcz i masa mięśni stanowiły odpowiednio 21,5% i 21% całej wagi. Wynika z tego, że pod wpływem CC-Cel zmienił się stosunek masy mięśniowej do tłuszczu, w organizmie na korzyść masy mięśniowej.

Rada doktor Lindy Balini: „Miłe panie, aby Wasze ciało było piękne, eleganckie i zdrowe, jednakowo ważne są zarówno czynniki zewnętrzne, polegające na regularnych ćwiczeniach fizycznych, postępowaniu zmierzającym do uaktywnienia ciała, jak i wewnętrzne, polegające na bogatym odżywianiu się o jakości koniecznej do uzupełnienia niezbędnych racji żywnościowych."

1 opakowanie zawiera 60 kap.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych