Omega 3

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 w najskuteczniejszej postaci Wielonienasycone kwasy tłuszczowe typu Omega 3 to odkrycie ostatnich lat. Okazało się, że jest to najzdrowszy rodzaj tłuszczu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania praktycznie całego organizmu. Tłuszcz typu OMEGA 3 jest ważnym składnikiem m.in. błon komórkowych, mózgu, układu nerwowego, naczyń krwionośnych. Praktycznie każdy człowiek Zachodu ma ogromne niedobory kwasów tłuszczowych Omega-3, ponieważ występują one w tych potrawach, których jemy bardzo mało - m.in. rybach i owocach morza oraz soi (NIE modyfikowanej genetycznie).Niektóre efekty działania Omegi 3


• Radykalnie poprawia stan serca, krwi i naczyń krwionośnych
• Pomaga oczyścić układ krwionośny ze złogów - przy miażdżycy, zakrzepicy
• Poprawia zaopatrzenie komórek w tlen i składniki odżywcze
• Poprawia funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego
• Obniża poziom złego cholesterolu
• Zmniejsza ryzyko zachorowania na raka
• Wspomaga leczenie wielu chorób neurologicznych: stwardnienia rozsianego, choroby alzheimera

• Wspomaga leczenie chorób serca i układu krażeniaCzy powinniśmy uzupełniać OMEGA 3?.


Najnowsze badania dowiodły, że ten szczególny rodzaj tłuszczu ma zasadnicze znaczenie dla komórek - jego brak powoduje poważne zaburzenia w ich funkcjonowaniu. Lecznicze właściwości oleju rybiego mają tak szeroki zakres, że mogłoby się to wydawać niedorzeczne, gdyby nie miało to podstaw naukowych.

Spożywanie kwasów tłuszczowych OMEGA 3 jest szczególnie ważne:
• Dla kobiet w ciąży - w fazie tworzenia się u dziecka mózgu i układu nerwowego
• Dla małych dzieci - gwarantuje dobry rozwój mózgu, układu nerwowego, przyczynia się do lepszej nauki, pamięci itd
• Dla osób chorych lub zagrożonych chorobami neurologicznymi
• Dla osób chorych lub zagrożonych chorobami układu krążenia
• Dla osób chorych lub zagrożonych chorobami nowotworowymi
• W celach profilaktycznych
• Jako wspomaganie terapii energetycznych - np. BEMER
Nowe badania świadczą o tym, że kwasy tłuszczowe OMEGA-3 zapobiegają wystąpieniu raka sutka oraz mogą być stosowane jako lek na tę chorobę. W badaniach laboratoryjnych udowodniono, że kwasy tłuszczowe OMEGA-3 otrzymane z oleju lnianego lub z tłustych ryb, takich jak łosoś, morska odmiana okonia i makrela, hamują rozwój komórek rakowych.
Wykazano, że u kobiet z rakiem sutka stosunek zawartości tłuszczów "szkodliwych" - związków OMEGA-6, do tłuszczów "dobrych" - OMEGA-3, był 2 - 5 razy wyższy .
Dieta kobiet mieszkających w Azji, które znacznie rzadziej chorują na raka sutka niż kobiety w krajach zachodnich, jest o wiele bogatsza w produkty zawierające duże ilości kwasów tłuszczowych OMEGA-3 (ryby, owoce morza, soja niemodyfikowana genetycznie).
W gruczole piersiowym Amerykanek, które spożywają duże ilości tłuszczów zawierających szkodliwe związki OMEGA-6, występują one w znacznie większych ilościach niż OMEGA-3.
U kobiet z Azji, jest odwrotnie, dominują związki OMEGA-3.
Co wyróżnia preparat FitLine Omega 3+E?
Patent - nanomicelizacja
Firma PM International posługuje się opatentowaną technologią, tzw. nanomicelizacja cząsteczek tłuszczów, czyli rozdrobnienie cząstek substancji tłuszczowych do poziomu porównywalnego z cząsteczkami tlenu.
Dzięki nanomicelizacji substancje tłuszczowe zawarte w preparatach FitLine rozpuszczają sie w wodzie, co powoduje, że ich przyswajalność wielokrotnie. Nanomicelizacja gwarantuje przyswajalność witamin A, D, E, K, beta karotenu, koenzymu Q10, kwasu tłuszczowego Omega 3 i flawonoidów na poziomie bliskim 100%. Te same substancje w zwyłej postaci przyswajają się maksymalnie w 25%.
TEST - jak działa nanomicelizacja
• Weź kapsułkę dowolnej dostępnej na rynku OMEGI 3. Zrób za pomocą szpilki otwór i wyciśnij zawartość do szklanki z wodą.

• Do drugiej szklanki z wodą wpuść kroplę FitLine OMEGI 3+E.
"Zwykła" Omega 3 utworzy plamę tłuszczu, będzie pływać jak oko w rosole. FitLine OMEGA 3+E po kilku sekundach rozpuści się w wodzie, która zmętnieje. Jesteś świadkiem niewiarygodnego zjawiska - oto tłuszcz rozpuścił się w wodzie.
Jeżeli wiesz, że mechanizm przyswajania związów odżywczych w organizmie jest "oparty na wodzie", nie muszę tłumaczyć, że to właśnie ta OMEGA-3, która rozpuściła się w wodzie będzie działała nieporównywalnie skuteczniej, bo przyswoi się prawie w 100% do organizmu.
Patent - NGP (nutrient group products)

Pewne składniki odżywcze działają lepiej, jeżeli są podane razem, niż gdy są przyjmowane osobno. Katalizatorem dla reakcji z OMEGĄ - 3 jest witamina E - te substancje podane razem działają lepiej niż osobno. Dlatego preparat FitLine Omega 3 + E +D3to mieszanka obydwu substancji.
Najlepszy stosunek ceny do jakości
W każdej aptece możesz kupić kapsułki Omega-3, w cenie kilkudziesięciu złotych za opakowanie.
Omega-3 zawarta w kapsułkach jest przyswajalna maksymalnie w 25%, podobnie jak każdy tłuszcz, a i to przy założeniu, że mamy zdrowe jelita i całkowicie sprawną przemianę materii.
FitLine OMEGA 3+E+D3 jest przyswajalna niemal w 100%. Uwzględniając przyswajalność, FiLine OMEGA 3+E+D3 jest preparatem nie tylko skutecznym, ale również znacznie tańszym niż kapsułki z apteki.
Stosowanie
Dawka profilaktyczna - 25 kropli 1 raz dziennie, pół godziny przed posiłkiem lub 2 godziny po posiłku.

Ważna informacja
Kuracja preparatem Omega 3+E+D3, jeśli ma dać dobre i trwałe efekty, powinna być kontynuowana nieprzerwanie przez co najmniej 3 miesiące.
• Według zasad medycyny chińskiej, każda kuracja oczyszczająca (a tak m.in. działa Omega-3) powinna być kontynuowana przez co najmniej 90 dni i wielokrotność

• 90 dni to czas odnowy biologicznej większości komórek najważniejszych organizmu. W czasie każdych 90 dni większość komórek podlega "wymianie na nowe"
Chodzi o to, aby czas odnowy komórek przeżyć spożywając preparat. Tylko wtedy wszystkie "nowe" komórki będą w stanie w pełni i kompleksowo wykorzystać kurację.
Powiem wprost - jeżeli miałbyś (miałabyś) stosować Omegę-3 tylko przez miesiąc i zrezygnować "bo nie widzę efektów", to nie rób tego w ogóle.
Pierwsze efekty, te które pojawiają sie po kilku tygodniach są przeważnie nieodczuwalne. Aby je zauwazyć, należałoby zrobić stosowne badania. 3 miesiące, to miniumum czasu, po którym efekty będą TRWAŁE.
Skład
• Kwas tłuszczowy Omega-3
• Witamina E
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych